Кращі літератори, митці та журналісти отримають міську премію імені Богдана Хмельницького

Цього річ премією буде нагороджено 5 хмельничан та міських колективів. Відповідне рішення ухвалили члени виконкому на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.
Згідно із рішенням урочисте нагородження переможців та вручення їм диплома, нагрудного знаку та виплата грошової допомоги здійснюватиметься під час святкування заходів, приурочених до Дня міста.
Кращим у галузі літературної діяльності, популяризації української мови став Обласний осередок Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» за вагомі літературні видання, випуск ювілейного десятого тому літературно – мистецького альманаху «Медобори».
Конгрес літераторів
Конгрес літераторів

2015-08-28-11(1)У галузі журналістики відзначать Любов Саменову, заступника директора ТВО «Суспільно – політичних програм» Хмельницької обласної державної телерадіокомпанії «Поділля – центр» за високу професійну майстерність і вагомі здобутки у медіа – сфері.

2015-08-28-09Лауреатом у галузі образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва стала Світлана Делікатна, майстер народного мистецтва, член Національної спілки майстрів народного мистецтва за високу професійну майстерність, активну виставкову діяльність, вагомі здобутки у розвитку та популяризації декоративно – прикладного мистецтва.

Кращими у галузі музичного мистецтва та фольклору став колектив Хмельницького муніципального естрадно – духового оркестру (директор – художній керівник Тарас Безнюк) за високу професійну майстерність, активну суспільно-громадську та концертну діяльність, участь у благодійних проектах та популяризацію музичного мистецтва серед широких верств населення

оркестр осінь2015-08-28-08та Ірина Телюх, художній керівник фольклорного гурту «Ладовиці» та зразкового дитячого фольклорного гурту «Ладосвіти» Хмельницької дитячої музичної школи №2 за популяризацію українського національного музичного мистецтва, дослідження та  збереження фольклору.

2015-08-28-07Нагороду у галузі хореографії отримає Ірина Штогріна, керівник зразкового ансамблю народного танцю «Намисто» Хмельницького міського будинку культури за високий професіоналізм та вагомі здобутки у розвитку та популяризації хореографічного мистецтва в місті Хмельницькому.

Джерело:http://www.khmelnytsky.com

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s