«Останній бій, він був найважчий…»

11Однією з жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 років, яка торкнулася і нашої країни. Тяжкий шлях лихоліття на нашій землі тривав з 1941 до 1945 рр., попри гіркоту поразок ми вирвали перемогу у ворога. Сімдесят років тому наші героїчні воїни принесли світу довгоочікувану Перемогу у найбільшій і найкривавішій війні.

2Мільйони українців, представників інших націй і народностей, що населяють нашу державу, віддали своє життя за честь, свободу і незалежність не тільки України, а і всієї Європи. Адже саме Україна зазнала найбільших жертв і руйнувань у страхітливій Другій світовій війні. Минають десятиліття, народжуються і виростають нові покоління, але в пам’яті народній ніколи не згасне подвиг тих, хто боровся і поліг за визволення рідної землі.

Аби вшанувати пам’ять загиблих, віддати належне живим учасникам і свідкам війни вихованці зразкового ансамблю танцю «Калина» та зразкового молодіжного театру «Токос» продемонстрували учням 9-11 класів СЗОШ № 29 літературно-музичну композицію «Останній бій, він був найважчий…». Підлітки із захопленням дивились на відтворення подій ІІ світової війни. Вдале поєднання театралізації та відеофрагментів не залишили жодного глядача байдужим.

5Тривалим і тяжким був шлях українського народу до перемоги над нацизмом у Європі. У страхітливому вогнищі війни народилися мільйони героїв, чиї подвиги стали легендою і вічно житимуть у народній пам’яті, викликатимуть захоплення і велику шану всіх наступних поколінь, вільних і чесних людей світу.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s