Відкриття класів хореографії, естетичного розвитку, декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Хмельницької дитячої музичної школи №3

Хмельницька дитяча музична школа №3 створена шляхом реорганізації вечірньої школи загальної музичної освіти в дитячу музичну школу №3 у 1991 році. В 1995 році школа отримала нове приміщення в мікрорайоні «Озерна». Це єдиний навчальний заклад в мікрорайоні Озерна, що забезпечує музично-естетичне виховання учнів та найбільш обдарованих учнів – до вибору професії в галузі мистецтва та культури.

За цей період контингент зріс від 145 до 380 учнів, які навчається на бюджетній формі та самоокупності.

За роки становлення відкрито класи хорового та сольного співу, фольклору, ударних та мідних духових інструментів, естетичного розвитку та хореографії.

Свої вміння та навички учні школи демонструють перед учнівською молоддю, батьками, громадськістю мікрорайону та міста, перед вихованцями ДНЗ №56 «Боровичок», ДНЗ №29 «Ранкова зірка», НВО №28.

Учні школи беруть активну участь у міських, обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах, фестивалях та виставках. У 2014 – 2015 навчальному році біля 300 дітей вибороли 52 перемоги.

Крім цього колектив школи приділяє велику увагу патріотичному вихованню та проводять благодійні заходи для ветеранів війни та праці, перед вихованцями дитячих будинків та інтернатів.

Враховуючи бажання дітей мікрорайону міська влада прийняла рішення про розширення та створення нових класів.

Згідно Плану культурно-мистецьких заходів з нагоди святкування Дня міста Хмельницького  22-го вересня о 16:00 в приміщенні за адресою: вул. П.Мирного, 18 «А» (мікрорайон «Озерна») відбудеться урочисте відкриття класів хореографії, естетичного розвитку, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Хмельницької дитячої музичної школи №3.

Дане приміщення було надано міською владою згідно рішення виконкому № 907 від 11.12.2014 року загальною площею 170,7 м2 та балансовою вартістю 1 млн. 232 тис. 624 грн.. Крім цього міська рада виділила кошти в сумі 227,3 тис грн. для придбання необхідного обладнання, технічних засобів, організаційної техніки, меблів тощо. В закладі буде навчатися біля 100 дітей.

Це дасть можливість учнівській молоді мікрорайону професійно займатися хореографією, декоративно-прикладним та образотворчим мистецтвом, на ранньому етапі свого розвитку виявляти творчі здібності в класі естетичного розвитку.

Запрошуються на навчання діти від 5 років.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s