Для юних жителів Озерної свої двері відчинила оновлена музична школа

2015-09-22-21Відкриття іще одного корпусу Хмельницької дитячої музичної школа №3 стало справжнім святом для усіх жителів Озерної. Для цього влада міста виділила приміщення на вул. Панаса Мирного,18а площею 170,7 кв. м. У навчальному закладі з’явилися класи хореографії, естетичного розвитку та декоративно-прикладного мистецтва в яких навчатимуться біля 100 учнів. Це єдиний навчальний заклад в мікрорайоні, що забезпечує музично-естетичне виховання учнів.

2015-09-22-22(1)На урочисте відкриття завітали виконуючий обов’язки міського голови Костянтин Чернилевський, заступник міського голови Григорій Давиденко, депутати міської ради, хмельничани та маленькі жителі мікрорайону Озерна.
Також за кошти міського бюджету для філії придбано обладнання, інструменти та меблі на суму 227,7 тис. грн.
«Відкриття нового корпусу Хмельницької дитячої музичної школи №3 – це дуже гарна та очікувана подія. Мікрорайон Озерна активно розбудовується. Тут живе дуже багато молодих сімей та дітей. Ця школа дуже сучасна. Вона дозволить розвивати маленькі таланти та реалізовувати себе» – сказав у вітальному слові Костянтин Чернилевський. Також виконуючий обов’язки міського голови побажав маленьким хмельничанам здоров’я, натхнення, успіхів у творчості та миру.
За особистий внесок у будівництво нового приміщення відділення образотворчого декоративно-прикладного та хореографічного мистецтва Хмельницької дитячої музичної школи №3 грамотами із врученням цінних подарунків від міської ради нагородили будівельників, чиїми руками створено мистецький навчальний закладу.
2015-09-22-23За такий вагомий подарунок для жителів Озерної напередодні Дня міста міській владі подякували директор закладу та голова батьківського комітету. Вони наголосили, що такі кроки свідчать про те, що влада міста дбає про підростаюче покоління.
2015-09-22-242015-09-22-25Відкриття нового навчального закладу дасть можливість учнівській молоді професійно займатися хореографією, декоративно-прикладним та образотворчим мистецтвом, на ранньому етапі свого розвитку виявляти творчі здібності в класі естетичного розвитку та змістовно проводити дозвілля.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s