До Всеукраїнського дня бібліотек

cb_den_bibl_1530 вересняВсеукраїнський день бібліотек. В цей день у всіх бібліотеках Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи (ЦБС) проводилися дні відкритих дверей, екскурсії, вуличні акції та інші різноманітні заходи для хмельничан.

Також святкування відбулося у центральній міській бібліотеці, якій у 2015 році виповнюється 65 років.

Привітати зі святом бібліотекарів та читачів, нагородити кращих працівників бібліотек та вшанувати ветеранів бібліотечної справи міста до центральної бібліотеки завітали заступник міського голови Григорій Давиденко та начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради Альбін Тарчевський.

cb_den_bibl_1_15

У привітанні Григорій Давиденко зазначив: «У 2015 році міською владою виділено 1,5 млн. грн. гривень на закупівлю книжок та періодичних видань, ремонти трьох філій бібліотечної системи, оновлення та розширення приміщення філії №8, придбання меблів та бібліотечного обладнання. Розуміючи всю важливість значення бібліотек у будівництві громадянського суспільства, міська рада і надалі буде підтримувати бібліотеки, сприяти бажанню хмельничан брати активну участь у житті рідного міста».

До Всеукраїнського дня бібліотек міські книгозбірні прийшли із новими здобутками. Про досягнення бібліотек розповіла Тамара Козицька, директор Хмельницької міської ЦБС: «Напередодні Дня міста для мешканців мікрорайону Озерна у бібліотеці-філії №8 відкрився «Центр електронного обслуговування». Другий рік поспіль міська бібліотечна система перемогла у обласному ярмарку соціальних ініціатив «Бібліотечні інновації для розвитку громади».

Команда Хмельницьких бібліотекарів перемогла у Всеукраїнському конкурсі «Регіональні піар-офіси сучасних бібліотек», за що отримала подяку від Української бібліотечної асоціації за соціально спрямовану діяльність задля налагодження суспільного діалогу і посилення ролі бібліотеки як центру розвитку громади.

У Всеукраїнському конкурсі з популяризації читання на сайтах бібліотек України у 2015 році переміг сайт Хмельницької міської ЦБС у номінації «Кращий сайт з популяризації читання районної/міської централізованої бібліотечної системи (ЦБС) та філії районної/міської ЦБС». Це вже третя перемога, оскільки у 2012 та 2014 роках сайт ставав кращим серед бібліотечних інтернет-сайтів України у номінації «Кращий сайт районної/міської централізованої бібліотечної системи (ЦБС)». Це заслуга злагодженої роботи та професіоналізму бібліотекарів.

Згадали і про інші заходи та акції, які проводилися разом із читачами бібліотек. Так, у 2015 році незабутньою стала участь в обласній молодіжній краєзнавчій експедиції до 70-річчя Перемоги «Алея героїв» та у Всеукраїнській акції «Українська молодь читає».

Жодне професійне світо, яке проводить Хмельницька міська ЦБС, не обходиться без колишніх директорів – Лілії Билінки, Галини Костак та Валентина Кулаківського. Кожний із них вклав у розвиток системи свої знання та душу, передав наступному поколінню любов до професії.

Прикрасою бібліотечного свята були музичні вітання від вихованців музичного училища ім. Владислава Заремби Анастасії Гулеватої, Ліни Моцюк, Лілії Кошубської. Справжнім сюрпризом для всіх присутніх став виступ артиста обласного театру ляльок, заслуженого артиста України Олександра Царука та його «діда Василя».

Привітати міських бібліотекарів прийшли Хмельницькі поети – голова правління Всеукраїнського товариства «Просвіта» Віталій Міхалевський, представники Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» та Хмельницької міської літературної спілки «Поділля» Олександр Босенко та Ольга Лихогляд. Вони зазначили, якого широкого резонансу набув міський літературний фестиваль «Слово єднає!», що вперше відбувся до Дня міста Хмельницького, та подякували бібліотекарям Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи, які брали участь у організації фестивалю.

Від директорів міських закладів культури бібліотекарів привітав директор Дитячої музичної школи №1 Артем Ромасюков: «Без бібліотеки не відбудеться сьогодні жодний спеціаліст. Це професія, яка несе просвітницьке слово, мудрість віків, робить націю освіченою і свідомою».

Джерело: http://cbs.km.ua

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s