У Хмельницькому музеї-студії фотомистецтва вдруге відкрилася виставка Міжнародного Салону художньої фотографії

2015-10-16-10(1)У музеї-студії фотомистецтва відбулося відкриття наймасштабнішого фотопроекту в Україні – «Фотовернісаж на Покрову, 2006-2015».

Фотовернісажу виповнилося 10 років. За цей період понад 50 тисяч світлин надійшло на конкурси для розгляду членами журі з Італії, Німеччини, Чехії, Словаччини, Молдови, Румунії, Росії, Індії, України. Гран-Прі – бронзова статуетка «Птах, що летить» «відлітала» до Ірландії, Італії, Німеччини, Аргентини, Китаю, Гонконгу, Сінгапуру, Австралії, а цьогоріч вдруге за 10 років «оселилася» в Україні. Понад 750 нагород, медалей, дипломів вручено авторам кращих світлин. Географія учасників – країни всіх континентів світу.

В експозиції виставки представлено по декілька світлин з кожного року Фотовернісажу. Організатор фотосалону – заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, рівненчанин Олександр Харват.
На урочисту церемонію відкриття фотовиставки завітав заступник міського голови Григорій Давиденко.
Вітаючи присутніх поціновувачів фотомистецтва з приємною подією, заступник міського голови відзначив високий рівень майстерності авторів представлених в експозиції виставки робіт.
“Радий тому, що вдруге до нашого міста, до музею-студії фотомистецтва завітала прекрасна виставка “Фотовернісаж на Покрову”. У нас також є чудові фотомитці, які неодноразово брали участь і перемагали у щорічному міжнародному фотосалоні. Знаю, що здобути перемогу у цьому престижному фотоконкурсі дуже важко. Ще раз переконуюсь у тому, що міська влада не помилилася з вибором, створюючи музей-студію фотомистецтва, аналогів якому немає в Україні” – зазначив Григорій Михайлович.
2015-10-16-11

Заступник міського голови побажав організатору виставки Олександру Харвату творчої наснаги та подальших успіхів. За активну участь у виставках та з нагоди відкриття ювілейної виставки Міжнародного Салону художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову” рівненчанин Олександр Харват отримав від Хмельницької міської ради подяку та подарунок.
У свою чергу Олександр Харват подарував міській раді каталог найкращих фотографій конкурсу. Такі ж подарунки отримали хмельницькі фотомитці Сергій Аніськов та Сергій Зисько, які брали участь в останньому «Фотовернісажі на Покрову».
2015-10-16-12“Фотовернісаж проводиться уже вдесяте. Вперше він був проведений у 2006 році. Протягом десяти років він значно розширив свою географію, представлені усі континенти світу. Загалом за десять років до нас надійшло 50 тисяч світлин з багатьох країн світу, – розповів організатор фотосалону, заслужений художник Міжнародної федерації фотомистецтва, рівненчанин Олександр Харват. – Фотосалон дає поштовх багатьом авторам, особливо українським, до подальшого розвитку. Вони стають впевненими у своїх силах і досягають потім значних успіхів”.
2015-10-16-13Хмельницький музей-студія фотомистецтва запрошує усіх охочих хмельничан та гостей міста долучитися до прекрасного світового мистецтва й отримати позитивні емоції від представлених високопрофесійних фоторобіт. Виставка експонуватиметься впродовж місяця.
Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s