Хмельницький театр “Дзеркало” представив Україну на міжнародній мистецькій арені

4Протягом усієї своєї історії народний аматорський театр «Дзеркало» Хмельницького міського будинку культури був бажаним гостем на різноманітних театральних форумах нашої країни, а останні два роки активно почав долучатися до європейського театрального простору. Так, у грудні минулого року за підтримки управління культури і туризму Хмельницької міської ради колектив театру вперше побував за кордонами України, взявши участь у театральному фестивалі «Theatre Ludic Days» у румунському місті Ясси. Цього року аматорам пощастило відвідати Литву.

2З 22 по 25 жовтня в невеличкому місті Рокішкіс відбувся 21 міжнародний театральний фестиваль аматорських театрів «INTERRAMPA», куди після попереднього конкурсу був запрошений колектив театру з виставою «Ніч проти Івана Купала» за мотивами Миколи Гоголя. У фестивалі брали участь колективи з багатьох країн: Литви, Латвії, Франції, Єгипту, Білорусії та України. Окрім показу самої вистави, наші актори мали змогу зустрітися з литовськими школярами та в яскравій художній формі познайомити їх з самобутньою українською культурою та репрезентувати Україну на традиційному фестивальному вечорі націй.

13Натхненна гра, добра підготовка та неймовірне бажання гідно представити нашу країну на міжнародній мистецькій арені були винагородженні бурхливими оплесками учасників фестивалю та простих глядачів. Покидаючи дружню та гостину Литву актори театру «Дзеркало» були переповненні приємними враженнями від спілкування з колегами, натхненні їх творчістю та вдячні організаторам за неймовірну казку, яку вони подарували всім глядачам та учасникам фестивалю.

576

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s