Світ моди очима дітей

IMG_736626 листопада в Хмельницькій дитячій школі мистецтв відбулось відкриття виставки «Одяг – моє друге Я». «Одяг – це свого роду «Послання світу». Лист, який говорить сам за себе, і  його читають усі з ким ми зустрічаємось. Одяг проявляє нашу сутність….»

Такими словами у Хмельницькій дитячій школі мистецтв було відкрито виставку робіт юних талантів класу «Дизайн одягу» викладача Світлани Поворознюк.

На виставці представленні різноманітні розробки колекцій та цікаві образи одягу. Незважаючи на свій незначний вік, учні продемонстрували свою неординарність бачення моди та творчий підхід для її створення. Адже одяг – це також прояв творчості. Він наче холст художника має свій сюжет, композицію, гармонію. На виставці представлені ескізи моделей на різноманітні завдання, стилізовані та переосмислені образи, колекції в різних стилях на різноманітну тематику.

2

Також велика вдячність учням театрального класу Лежанської  О.В., які на відкритті виставки продемонстрували інсценізацію вірша про те, як дизайнер  створює свої шедеври. Надихнули на творчу атмосферу створення моди.

1

Виставки дітей, присвячені дизайну одягу є унікальними у нашому місті, адже лише в школі мистецтв є прогресивний курс навчання даного напрямку. Тому неодмінно завітайте на виставку, що знаходиться в холі 3-го поверху ХДШМ.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s