Розносить вітер мрію небокраєм

cb_shmurikova_kniga10 грудня у центральній міській бібліотеці відбулася презентація книги члена Національної спілки письменників України Ніни Шмурікової-Гаврилюк «Ой то наша Ясочка, Ярослава», присвячена 35-річчю творчої письменницької діяльності авторки.

cb_shmurikova_kniga8«Ідея написання книги виникла під час зустрічі з читачами у бібліотеці-філії №12. Саме тоді діти запитали, чи є у мене вірші про пори року. І тоді я вирішила розпочати з найчудовішої пори – осені. Книжка була створена протягом останніх місяців 2014 року», – поділилася спогадами письменниця.

Ніна Миколаївна веде активну громадську діяльність на теренах міста та області. Вісім років очолювала Хмельницьке обласне об’єднання Всеукраїнського Товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка, нині заступник голови об’єднання. З 2000-го року є членом Національної спілки письменників України.

cb_shmurikova_kniga9

Перший вірш «Сніжана» був опублікований 6 грудня 1980 року в газеті «Корчагінець». За 35 років творчої діяльності видано 21 дитячу книжку. Серед них: «Хитрий зайчик», «Два Тараси», «Віронька-зіронька» та інші.

На презентації були присутні заступник міського голови Галина Мельник, заступник начальника управління культури і туризму Хмельницької міської ради Світлана Шевченко, голова Хмельницької Національної спілки  письменників України Василь Горбатюк, голова Хмельницького обласного об’єднання Всеукраїнського Товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка Віталій Міхалевський, заступник генерального директора ПАТ «Хмельницькобленерго» Віталій Гаврилюк, члени Національної спілки письменників України, учні НВО №5 та НВО №28.

cb_shmurikova_kniga20

cb_shmurikova_kniga16

«Дитяча книжка – це майбуття. Вона просвітлює любов’ю наших дітей. Це, свого роду, освіта, яка дається поза школою. Діти читають книжку, яка їм легка, люба їх оку, душі та серцю. Тому необхідно більше вкладати саме в дитячу книжку і державі, і міській владі. Необхідно допомагати і письменникам, аби вони хотіли писати для дітей», – наголосила заступник міського голови Галина Мельник.

Всім присутнім дуже сподобалися презентовані вірші зі збірки у виконанні учнів НВО №28 та музичні вітання від учнів ДМШ №1 ім. М. Мозгового

cb_shmurikova_kniga9

cb_shmurikova_kniga11

Приємно вразили гостей свята ювілейна виставка книг Ніни Шмурікової-Гаврилюк «Розносить вітер мрію небокраєм» та виставка-вернісаж ілюстрацій до книги «Ой то наша Ясочка, Ярослава» художниці Олени Янчук.

cb_shmurikova_kniga5

cb_shmurikova_kniga4

Читачі центральної міської бібліотеки – учні 4-Г класу НВО №5 поділилися враженнями від презентації нової збірки «Ой то наша Ясочка, Ярослава» і сказали, що книжка дуже сподобалася, вірші цікаві і зрозумілі, написані мелодійною мовою, приємні для слуху, а ще у книжці гарні та яскраві малюнки.

cb_shmurikova_kniga14

Наприкінці заходу директор Хмельницької міської ЦБС наголосила на тому, що нова книга вже сьогодні буде у кожній міській бібліотеці і всі діти нашого міста зможуть з нею познайомитися. 

cb_shmurikova_kniga6

Джерело: http://cbs.km.ua

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s