Благодійно-мистецька акція «Діти для дітей»

dshm_dityЩодня, починаючи з 15 по 18 грудня у Хмельницькій дитячій школі мистецтв з успіхом та повним аншлагом проходить благодійно-мистецька акція «Діти для дітей», в рамках якої діти нашого міста: діти з малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти-сироти та ті, які знаходяться під опікою, діти, батьки яких є учасниками АТО та діти загальноосвітніх шкіл мають змогу потрапити у казкове зимове дійство, яке протягом кількох місяців кропітливо готували викладачі та учні театрального та хореографічного відділень школи.

Це вихованці зразкового театру студії «Чарівна скринька» викладача Анатолія Тітова, учні викладача Олени Лежанської та ансамбль сучасного танцю «Шок-денс» філії ХДШМ, керівник Леся Крупельницька. Щоб порадувати глядачів феєричним дійством під назвою «Святий Миколаю, приходь до нас з раю» юним акторам доводилось проводити репетиції не тільки в навчальний час, але й у вихідні дні. До творчого процесу долучились і батьки виконавців, які допомагали у виготовленні сценічних костюмів.

dshm_dity1

Цьогоріч у виставі бере участь 153 учні нашої школи – це найбільша кількість за всю історію благодійної акції. Протягом тижня  відбудеться 17 вистав.

Перемога добра над злом, віра у зимові дива, турбота, допомога ближньому та святковий настрій дарують маленькі артисти своїм глядачам.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s