Бібліотеки єднають Україну

cb_vebmistУ надзвичайно затишній та дружній атмосфері 20 січня у центральній бібліотеці уже відбувся черговий веб-міст «Бібліотеки єднають Україну». Захід присвятили річниці підписання договору про дружбу та співпрацю між містами Старобільськ Луганської області та Хмельницький (23 січня 2015 р.), а також з нагоди Дня Соборності України.

У читальних залах Старобільської районної бібліотеки та Хмельницької міської центральної бібліотеки для творчого спілкування зібралися читачі, бібліотекарі, літератори – учасники фестивалю «Слово єднає!», журналісти. Зовсім юні, молоді та досвідчені літератори декламували власні поезії, обмінювалися враженнями та гарними побажаннями. Усі присутні бажали один одному миру, спокою та злагоди… Отже, мрії у нас однакові.

cb_vebmist3

Така комунікація сприяє налагодженню суспільного діалогу між громадами міст, дає змогу порозумітися.

«Бібліотеки скорочують відстань між нашими містами. Вже не вперше ми маємо можливість поспілкуватися з творчими людьми Старобільська. – зауважив Віталій Міхалевський, голова правління обласного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка, – Кожне таке спілкування підтверджує той факт, що українці і на сході, і на заході єдині у своєму прагненні миру».

«Дуже символічно, що саме напередодні дня возз’єднання східних та західних земель України через бібліотеку ми змогли протягнути руку дружби Донбасу, – зазначила студентка гуманітарно-педагогічної академії Настя Лукій, – і це показує, що ми поряд».

Спілкувалися зі старобільчанами і голова Хмельницького обласного осередку Всеукраїнської творчої спілки «Конгрес літераторів України» Володимир Захар’єв, поетеса Галина Корицька, юні таланти Володимир Сідлецький та Настя Лукій.

Приємно, що у Старобільську бібліотекарі влаштували інформаційний куточок «Знайомтесь: Хмельницький», де зібрані інформаційні видання, твори хмельницьких авторів, подаровані делегаціями з м. Хмельницького.

veb_St

Учасники веб-мосту також долучилися до флешмобу «Україна єдина», який оголосили Світовий Конгрес українських молодіжних організацій та ВМГО «Батьківщина молода».

cb_vebmist1

Джерело: http://cbs.km.ua

 

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s