«Йоганну Штраусу – 190»

dshm_shtraus20 січня в малій залі Хмельницької дитячої школи мистецтв  відбувся концерт «Йоганну Штраусу – 190». Святковою атмосферою прекрасної музики мали змогу насолодитися студенти та викладачі фортепіанного відділу Хмельницького музичного училища ім. В.І.Заремби.

 Ведучі концерту Світлана Мазур та Любов Пономаренко досить цікаво подали інформацію про життя та творчість композитора, яка щільно перепліталася з майстерністю та креативністю виконання творів викладачами музичного відділення: Ларисою Незборецькою, Ольгою Колосовською, Вікторією Бачинською, Валентиною Верзун, Оленою Степанець, Лілією Горобець, Віталієм Самолюком, Дмитром Галянтом.

Переклади вальсів, польок та маршів Йогана Штрауса для фортепіано створила Валентина Верзун. Віталій Самолюк написав твір, присвячений творчості композитора, який теж прозвучав у концерті. Любов Пономаренко захопила публіку іграми, тестами та своєю невичерпною енергетикою. Також були використані відеоматеріали зібрані та скомпоновані Лілією Горобець.

Творча формація викладачів подарувала незабутні враження слухачам і створила радісну, святкову атмосферу, таку ж як музика великого композитора, «Короля Вальсу» −  Йогана Штрауса.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s