Учасники народного аматорського ансамблю танцю «ВЕСЕЛКА» відвідали Польщу

veselkaОдним із напрямків діяльності аматорських колективів міського будинку культури є збереження народних традицій та звичаїв, пропаганда хореографічного мистецтва, обмін досвідом із колегами “по цеху” та прославлення накращого міста на землі − Хмельницького у Європі.

З цією метою учасники народного аматорського ансамблю танцю «ВЕСЕЛКА», під керівництвом лауреата міської премії імені Б.Хмельницького, головного балетмейстера  Володимира Петрини, з 29 січня до 3 лютого відвідали з культурним візитом республіку Польщу.

Наші молоді артисти представляли своє танцювальне мистецтво учням школи імені Стефана Кардинала Віцинського у м. Стадніки. Польські учні були у захваті від запальних українських ритмів, національної української колоритної мелодики, яскравих сценічних костюмів та професійного виконання.

veselka1

Під час гастролей, для учасників колективу організатори влаштували цікаві екскурсії: до скарбниці польської культури − Королівського палацу м. Краків, соляних копалень м. Величка, культурного комплексу, побудованого на честь Папи Павла ІІ.

veselka2

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s