Відкриття виставки соціального плакату учнів Хмельницької дитячої художньої школи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Україна на шляху до свободи».

afisha16 лютого у приміщенні музею історії міста Хмельницького  (вул. Проскурівська, 30) о 16:00  відбудеться відкриття виставки соціального плакату учнів Хмельницької дитячої художньої школи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва «Україна на шляху до свободи».

На виставці представлено понад 40 плакатів, присвячених теми війни та миру. Роботи, що стосувались дитячого погляду на події Майдану – Революції Гідності, на вступ України до Європейського союзу, їхнього бачення АТО і вболівання за мир не лише в Україні, а й у всьому світі, учні школи виконували протягом 2014 – 2015 рр.

Як і їх автори, ці роботи різні і за манерою виконання, і колористикою, а також змальованими образами, рівнем майстерності, заглиблення в тему та її розкриттям, проте всі вони щирі, безпосередні і надзвичайно патріотичні. Юні художники усвідомлюють, що саме їм, нашим юним сучасникам, і випадає доля – ростити і плекати нашу молоду державу в мирі і злагоді, без воєн і розбрату, без сепаратистів і різних зайд, без зазіхання на нашу свободу і незалежність, державу, ім’я якій – Україна!

Запрошуємо хмельничан та гостей міста відвідати нашу патріотичну експозицію.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s