«Сяйво» для жінок

syajvoНапередодні Міжнародного дня прав жінок і миру в Хмельницькій дитячій школі мистецтв відбувся звітний концерт зразкового ансамблю народного танцю «Сяйво» (керівник – Ігор Андрушко), який за традицією ансамбль дарує всім жінкам з нагоди свята весни, краси та кохання, а також в рамках святкувань, присвячених 25-річчю школи.

У виконанні  учасників ансамблю та випускників до уваги глядачів були представлені слобожанський танець «Гребіночка», подільський «Віз» та «Лісоводська кадриль», закарпатська «Тропотянка», болгарський танець «Хоро». За час існування колективу значно виріс рівень виконавської майстерності та артистизму виконавців, ускладнилась техніка та танцювальна лексика.

Репертуар ансамблю постійно поповнюється новими цікавими постановками. Цьогоріч  – це білоруська полька «Крутелики», «Марійський танець». Завдяки співдружності видів мистецтв викладачі різних відділень школи створили вокально-хореографічну композицію «Прийди, прийди, весно красна!» за участю хору (керівник – Ірина Голоднюк), зразкового дитячого фольклорного гурту «Берегиня» (керівник – Уляна Прокопишена), ансамблю народних інструментів «Забава» (керівник – Юрій Созонюк) та учнів класу народно-сценічного танцю Ігоря Андрушка.

Найменші учасники ансамблю «Сяйво» подарували своїм рідним та всім глядачам «Дитячу польку», «Карабас Барабас», «На полонині», а також запальний танець «Веселі гуцулята» у супроводі ансамблю народних інструментів «Забава».

У виконанні Анни Мельник, яка є не тільки учасницею ансамблю «Сяйво», але й ученицею класу естрадного співу, прозвучав музичний дарунок для всіх матусь – пісня «Лебеді материнства», яку вона  виконала разом із своє мамою. Віночок жартівливих пісень у супроводі  ансамблю народних інструментів «Забава» подарували викладачі школи Уляна Прокопишена та Вікторія Гунченко. Прикрасили своїм виступом концертну програму учні викладача класичного танцю  Тамари Шваро. Гостем свята був народний аматорський ансамбль танцю «Веселка» міського будинку культури (керівник – Володимир Петрина), який подарував усім присутнім хореографічні постановки «Козачок», «Василечки» та «Горянку».

Упродовж  півтори години учасники яскравого дійства дарували гарний настрій, позитивні емоції, посмішки та незабутні враження.

syajvo1

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s