До 72-ої річниці визволення міста Хмельницького від нацистських окупантів

З нагоди 72-ої річниці визволення міста Хмельницького від нацистських окупантів 16 березня о 14.20 у музеї Проскурівського підпілля буде проводитись урок пам’яті «В серцях і пам’яті народній», приурочений цій визначній події.

У роки Другої світової війни місто Проскурів (нині м. Хмельницький) виконувало роль стратегічно важливого залізничного вузла та головного опорного пункту оборони противника. А тому визволення його мало важливе значення у боротьбі за перемогу над ворогом. Невід’ємною складовою боротьби за визволення міста від нацистів була діяльність Проскурівської окружної підпільно-партизанської організації, учасники якої з дня у день протягом усього періоду нацистської окупації самовідданою боротьбою нищили тили, матеріальні та людські ресурси ворога.

На заході планується розглянути питання, що стосуються звільнення міста Проскурова від нацистів, згадати героїв, що віддали життя за Батьківщину, а також із уст учасника Другої світової війни почути та усвідомити найскладніші випробування на шляху до перемоги.

Прийняти участь у заході запрошуємо усіх охочих.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s