Фотовиставка «100 днів роботи патрульної поліції»

Foto police_6У центральній бібліотеці Хмельницької міської централізованої бібліотечної системи відбулася презентація фотовиставки, присвяченої 100 дням роботи патрульної поліції у м. Хмельницькому.

Foto police_1Бібліотеки міста долучилися до проекту «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції». Протягом 100 днів роботи нові поліцейські не раз були гостями у загальноосвітніх школах, міських бібліотеках, де розповідали про свою роботу. У міських бібліотеках відбулися різноманітні цікаві заходи за участю патрульної служби. Серед них: «Жива бібліотека» у центральній міській бібліотеці, зустріч-діалог «Лейтенант Доброта» у бібліотеці-філії №8 (на Озерній), зустріч «Чому я став поліцейським» у бібліотеці-філії №11 (на Львівському шосе) тощо.

Бібліотеки зібрали найцікавіші фотографії про роботу поліції.

Foto police_5

На заході біли присутні прес-офіцер Управління патрульної поліції м. Хмельницького майор поліції Алла Пампура, екіпаж патрульних поліцейських, автори та герої світлин, хмельничани.

За словами рядового поліції Вадима Туза: «Робота патрульної поліції – це не тільки посмішки поліцейських. Є багато моментів, які не покажеш на таких виставках. Але результатами роботи задоволений. Впевнений, що через рік-два їх буде набагато більше».

Foto police_4

Як зазначила Тамара Козицька, директор Хмельницької міської ЦБС: «Зустрічі з поліцією у бібліотеках проходять дуже інформативно. Діти та дорослі дізнаються про роботу нової поліції, мають можливість поспілкуватися та задати питання патрульному екіпажу. А головне – результат. Спільно ми досягнемо довіри між новою поліцією та громадянами, підвищимо обізнаність людей з нормами, що впливають на їх повсякденне життя. Тому такі заходи будуть відбуватися і надалі».

Foto police_2

Під час фотовиставки було обрано 3 найкращі світлини. Їхні автори будуть нагороджені 9 квітня 2016 р. о 12.00 у парку ім. М. Чекмана під час урочистостей, присвячених 100 дням роботи патрульної поліції.

Алла Пампура, прес-офіцер патрульної поліції, повідомила, що у парку також буде можливість поспілкуватися з патрульними поліцейськими, поближче роздивитися машини поліції, переглянути презентовану фотовиставку, взяти участь у вікторинах і конкурсах, отримати сувеніри від поліції та бібліотеки.

Довідка: Проект «Моя нова поліція: громадська підтримка реформи Національної поліції» виконується за фінансової підтримки Бюро з міжнародної боротьби з наркотиками та правоохоронної діяльності Держдепартаменту США (INL) та впроваджується IREX в партнерстві з Міжнародною організацією з розвитку права (IDLO). Проект покликаний підвищити обізнаність громадян та їхнє розуміння реформи Національної поліції України через залучення та навчання місцевих медіа, публічну інформаційну кампанію та організацію заходів, здатних вибудувати довіру між поліцією та громадянами.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s