Обласна дитяча філармонія

afisha15 квітня відбувся концерт обласної дитячої філармонії. З камерним оркестром (диригент Тарас Мартиник) виступали талановиті та обдаровані діти – учні шкіл естетичного виховання міста та області.

Проект «Обласна дитяча філармонія» започаткований з метою виявлення талановитих юних музикантів, розвитку духовних орієнтирів дітей, залучення широкого кола учнів ПСМНЗ до концертної діяльності.

Вся програма виступу була виконана на високому технічному та художньо-виконавському рівні. Слухачі в залі отримали справжню естетичну насолоду від прослуханої музики. Вже не вперше участь у таких концертах беруть вихованці Хмельницької дитячої музичної школи №2.

Учень нашої школи по класу саксофону Горбатенко Олексій (клас викладача Ігоря Прохніцького) є найактивнішим учасником цього проекту з початку його створення. Вперше взяли участь як солісти камерного оркестру учениці класу сольного академічного співу Довбіус Анастасія та Сінькова Софія (клас викладача Тетяни Килимник) та учень по класу скрипки Білоус Ілля (клас викладача ТетяниСтан).

filarmonia
Сподіваємось, що зустрічі з талановитими дітьми – учнями шкіл ПСМНЗ області стануть традиційними, а спілкування з музичним мистецтвом та музикантами-професіоналами ще більш приємним та плідним.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s