Майстер-клас з розпису Великодньої традиційної писанки

maisterclas116 квітня напередодні світлого свята Великодня на базі Хмельницької дитячої музичної школи №2 відбувся майстер-клас з розпису писанок.

Писанка – це символ сонця, відродження, любові й краси; вона має дохристиянське походження і зародилася в язичницьку давнину. За віруваннями, писанка є джерелом зародження життя, початком Всесвіту.

Писанкарство – старовинне мистецтво наших предків. У давнину писанка була оберегом, мала обрядове та магічне значення.    Сьогодні вивчення писанкарства важливо для збереження наших коренів, нашого духовного спадку.

maisterklas

Своїми  знаннями та умінням писати великодню писанку з  учнями  класу фольклору та образотворчого мистецтва поділилася викладач класу образотворчого мистецтва Хмельницької дитячої музичної школи №2 Наталя Лезнюк – майстриня з писанкарства, член національної спілки майстрів народного мистецтва України.

maisterklas2

Учасники майстер-класу з писанкарства  дізналися про зміст закодованих символів, пізнали особливості  розпису Великодньої традиційної писанки   та навчилися розписувати писанки, використовуючи традиційні орнаменти.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s