Маленьке диво на долоні – писанка

dmsh3 (1)22 квітня напередодні Великодня  в Хмельницькій дитячій музичній школі №3 відбувся майстер-клас із писанкарства для мешканців мікрорайону «Озерна».

Своїми  знаннями та умінням писати великодню писанку поділилася викладач відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Леся Сиван.

Відвідувачі майстер-класу мали можливість безпосередньо долучитися до українських національних традицій, взнати про історію писанки, її символіку та регіональні особливості писанкового розпису, техніку виконання  і  застосувати отриманні знання на практиці.

dmsh3

Окрім цього, учасники заходу могли помилуватись виставленою експозицією, де були представлені писанки виготовлені учнями та викладачами  відділу образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва.

Українські великодні писанки без перебільшення можна вважати “листами до Бога”. В архаїчних символах візерунків на яйці закладалися молитви, побажання та мрії. Упродовж століть, цей звичай переріс у прекрасне народне мистецтво, що стало культурним набутком української нації.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s