У Центрі національного виховання учнівської молоді з 1 по 30 квітня пройшов Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста України

dlagodijnistЗгідно наказу управління культури і туризму Хмельницької міської ради № 01-09-32 від 04.04.2016р. «Про проведення місячника Червоного Хреста в закладах культури міста» та з метою привернення уваги суспільства до проблем найбільш вразливих категорій населення – внутрішньо переміщених осіб, самотніх непрацездатних громадян похилого віку, ветеранів війни та праці, інвалідів, багатодітних та неповних сімей, дітей – сиріт, хворих на ВІЛ/СНІД або туберкульоз, а також сформувати громадську думку на користь милосердя. В ЦНВУМ з 1 по 30 квітня пройшов Всеукраїнський місячник Товариства Червоного Хреста. За даний період були зібрані необхідні речі в (засоби гігієни, канцелярія, розвиваючий матеріал, одяг) в санаторій для дітей з розумовою відсталістю с. Соколівка Ярмолинецького району.

В Центрі національного виховання учнівської молоді було проведено протягом квітня місяця наступні заходи: Благодійна акція «Подаруй радість дитині з обмеженими можливостями», проведення збору необхідних речей (засоби гігієни, канцелярія, розвиваючий матеріал, одяг) в санаторій для дітей з розумовою відсталістю с. Соколівка Ярмолинецького району.

А також для учнів 10 -11-их класів (НВК № 7) , які є учасниками любительського об’єднання з правового виховання «Закон і порядок» 22 квітня  відбувся виховний захід  «Твоє майбутнє у твоїх руках» за участі представника Червоного Хреста Василюк Ольги Пантеліївної.

Сподіваємося, що добрі та щирі люди не залишаться байдужими до тих, кому необхідна їхня допомога. Приєднуйтесь до добрих справ.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s