Шана за подвиг, вдячність за мир

dmsh2_1Щороку в травні ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 р.р. Не щезне в пам’яті  людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над нацистами.

dmsh2_34 травня, напередодні цих пам’ятних днів, учні та викладачі Хмельницької дитячої музичної школи №2 завітали з концертом у Хмельницький обласний госпіталь інвалідів війни.

У концертній програмі взяли участь учні інструментальних відділів та класу сольного співу, а саме: Майдан Надія, Хилобока Діана, Полець Анастасія – академічний спів (викладач Марія Осіпова, концертмейстер Катерина Звір); Фролова Віталіна, Антонюк Софія – домра (викладач Світлана Бережанська, концертмейстер Світлана Степанова); Соколовський Валентин,  Новосьолов Артем – баян (викладач Світлана Грибинщикова); Звір Денис, Шачковський Владислав – сопілка (викладач Артур Манькевич, концертмейстер Катерина Звір); Каплун Вікторія – бандура (викладач Ганна Гончар). Ведуча заходу Ірина Гнаткова дуже зворушливо, з душевною теплотою та великою вдячністю вітала всіх присутніх.

У концерті звучали сучасні пісні та пісні воєнних років, які з особливою увагою сприймали слухачі та підспівували юним музикантам.

Метою зустрічей-концертів з ветеранами війни для підростаючого покоління є виховання мужності, почуття патріотизму, любові до Батьківщини, до історії свого народу та пошани до ветеранів Другої Світової війни.

Дорогі ветерани! Наш земний уклін за вашу мужність, життєву мудрість, ставлення до ратного і громадянського обов’язку – це високий приклад для наслідування. Наш обов’язок – бути гідними вашого життєвого подвигу, утверджуючи мир, злагоду і суспільну гармонію на українській землі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s