Пленер у Кам’янці-Подільському

Переможці конкурсу з викладачем Зоєю Сніцар
Переможці конкурсу з викладачем Зоєю Сніцар

7-8 травня у м. Кам’янці-Подільському відбувся ІІІ відкритий конкурс-пленер “Замковий етюд-2016”, у якому взяли участь 186 юних художників з семи областей України. Журі очолив Заслужений художник України, професор кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та реставрації творів мистецтва КПНУ ім. І. Огієнка, член Національної спілки України Борис Негода.

Учасниками конкурсу-пленеру були і учні Хмельницької дитячої школи мистецтв “Райдуга”, які послуговуючись засобами художнього вираження, зуміли передати своє бачення середньовічного Кам’янця. Так, у номінації “Графіка” І місце отримала Толмачова Анастасія (викладач Г. Олійник). У номінації “Живопис” – ІІ місце здобув Роман Олійник, ІІІ місце – Софія Мидлик та Валерія Шаповалюк (викладач Зоя Сніцар). Дипломом “За безпосередність” була нагороджена Марія Капустянська, а Льовкіна Катерина отримала спеціальний приз від дитячої студії художника Сергія Боднара.

Незважаючи на зливу, яка час від часу “підмочувала” конкурсні роботи, юні художники привезли додому незабутні враження та яскраві спогади від конкурсу-пленеру “Замковий етюд-2016”. Бажаємо творчого натхнення та нових “шедеврів”!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s