Відкритий джазовий фестиваль «Джаз фест – Поділля-2016»

Afisha

27-29 травня  у місті Хмельницькому відбудеться свято для всіх поціновувачів джазу – «ДЖАЗ ФЕСТ ПОДІЛЛЯ-2016» за участі кращих джазових музикантів України, яке подарує містянам незабутні літні вихідні у кращих традиціях європейських музичних подій. Хмельничани та гості міста матимуть змогу приємно провести час на концертах живої музики та отримати яскраві емоції.

Концерти фестивалю впродовж трьох днів пройдуть як на великій сцені біля кінотеатру імені Т.Г. Шевченка, так і на концертних локаціях просто неба.

У фестивалі візьмуть участь 12 колективів-учасників, які представлятимуть міста: Хмельницький, Харків та Київ.

Хедлайнери фесту – відомі як в Україні, так і у світі:
Квінтет Денніса Аду (м.Київ);
Джазовий квінтет «Jazz in Kiev (м.Київ);
Квартет Богдана Кравчука (м.Київ);
«Velvet Band» (м.Харків).

Організатори «ДЖАЗ ФЕСТ ПОДІЛЛЯ – 2016»: управління культури і туризму Хмельницької міської ради, муніципальний естрадно-духовий оркестр.

Довідка:

Фестиваль джазової музики «Джаз фест Поділля» було започатковано у Хмельницькому у 2005 році з ініціативи викладачів Хмельницького музичного училища імені В.Заремби Віктора Бернацького, Леоніда Олійника, Петра Максименка за підтримки управління культури Хмельницької міської ради. Потім був Фест – 2007, Фест – 2010, Фест – 2012… Сьогодні, продовжуючи традиції, «Джаз Фест Поділля» відбудеться вп’яте задля розвитку та популяризації такого музичного жанру, як джаз, серед хмельничан.

Контактні особи:
Ромасюков Артем Євгенійович
(0382)76-54-09; (096) 609 46 31
e-mail:kultura_xm@ukr.net

Безнюк Тарас В’ячеславович
(096) 365 84 21
e-mail: kmorkestr@mail.ua


сайт: https://kulturaxm.wordpress.com/

border

27 травня – перший день фестивалю

18:00 – велика сцена біля кінотеатру імені Т. Г. Шевченкавідкриття фестивалю «Джаз фест Поділля-2016»:

 • Академічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії;
 • Проскурів-Сіті Бенд Хмельницького музичного училища імені В.Заремби;
 • Естрадний оркестр «Big-Band» Хмельницької дитячої школи мистецтв;
 • Естрадний оркестр Головного управління національної поліції в Хмельницькій області.

28 травня –другий день фестивалю

14:00 майстер-клас Богдана Кравчука (саксофон-баритон) у міському будинку культури

16:00 «Джаз у місті» концертні локації:

– майданчик біля ТЦ «Дитячий світ»
– парк імені І. Франка

18:00Велика сцена біля кінотеатру імені Т. Г. Шевченка:

 • Гурт “Free Jam” (м. Хмельницький);
 • «Cuttin’ Edge Quartet» (м. Київ);
 • Квартет Богдана Кравчука (м. Київ);
 • «Velvet Band» (м. Харків)

29 травня – третій день фестивалю

14:00 прес-конференція організаторів та учасників Поділля джазфесту для ЗМІ

16:00 «Джаз у місті» концертна локація – майданчик біля музичної школи №1 на вул. Проскурівській

18:00 – Велика сцена біля кінотеатру імені Т. Г. Шевченка:

 • Хмельницький муніципальний естрадно-духовий оркестр;
 • Джазовий квінтет «Jazz in Kiev Band»;
 • Квінтет Денніса Аду

22:00 – джем-сейшн у клубі «СВ» (вул. Свободи, 1а)

border


Денніс АдуКвінтет Денніса Аду
(м. Київ)
Джаз-бенд є одним із найяскравіших та значимих джазових колективів України. Художній керівник квінтету, а також септету та біг-бенду Денніс Аду, трубач та композитор. У 2006 році відзначений дипломом міжнародного джазового фестивалю «До#Дж junior» у номінації «Труба», у 2009 був нагороджений спеціальними дипломами «Найкращий джазовий музикант України», «Найкращий трубач», а також «Найкраще аранжування джазового стандарту» міжнародного джазового фестивалю «До#Дж».

Програма квінтету включає музику в стилі бі-боп, хард-боп та свінг, в основі якої авторські аранжуванння, а також музику, яку Денніс написав під впливом творчості величних фігур світового джазу Дізі Гілеспі (Dizzy Gillespie), Фреді Хабард (Freddie Hubbard), Кліфорд Браун (Clifford Brown), Вейн Шортер (Wayne Shorter), Лі Морган (Lee Morgan), Кені Доргем (Kenny Dorham), Букер Літл (Booker Little), Тед Демерон (Tad Dameron), Ніколас Пейтон (Nicholas Payton), Уолес Роні (Walace Roney) та багатьох  інших.

Склад квінтету:  
Дмитро «Бобін» Александров саксофон;
Павло Литвиненко клавішні;
Олександр Ємець контрабас;
Павло Галицький барабани;
Денніс Аду труба, флюгельгорн.

У січні 2016 року квінтет записав у Нью Йорку два музичних альбоми.

Квінтет «Jazz in Kiev Band»Квінтет «Jazz in Kiev Band» (м. Київ)
Колектив відомих українських музикантів, учасник багатьох популярних музичних локацій у Києві, Львові та Одесі, фестивалів у Луцьку, Рівному, Черкасах.

Програма виступу «Jazz in Kiev Band» побудована на бразильській, латиноамериканській музиці та чуттєвих баладах у виконанні спеціальної гості неперевершеної співачки Лаури Марті. Ведучий джазових радіопередач, продюсер та арт-директор центру «Jazz in Kiev», однойменного фестивалю та «Alfa Jazz Fest», організатор практично всіх джазових подій в Україні розповість про історію створення легендарних джазових композицій та, власне, про творців, цікаві факти та спогади, курйозні випадки із життя джазменів та джаз-бендів і, звичайно, зіграє джаз разом із  «Jazz in Kiev Band».

Склад квінтету:
Олексій Коган бас;
Богдан Кравчук саксофони;
Володимир Камінський клавішні;
Володимир Лихошва гітара;
Валерій Волков барабани;
Лаура Марті вокал.

Квартет Богдана КравчукаКвартет Богдана Кравчука (м. Київ)
Богдан Кравчук відомий український саксофоніст, продовжувач світових джазових традицій. Учасник багатьох авторських джазових проектів Олексія Когана, фестивалів: «Арт-Джаз Кооперейшен» у складі квінтету «Jazz in Kiev Band», «Alfa Jazz Fest» з відомомим піаністом Олексієм Саранчіним.

Склад квартету:   
Богдан Кравчук – саксофон;
Денис Донцов гітара;
Олександр Ємець – контрабас;
Роман Яковчук барабани.

«Вільвет Бенд» (м. Харків)
«Вільвет Бенд» (VELVET BAND) українська джаз-рок група створена у 2009 році музикантами: Микитою Рубченко, Романом Стецюком, Віталієм Нефьодовим та Михайлом Шишкіним. За період свого існування гурт створив багато музичних проектів у різних жанрах та стилістичних напрямках: jazz-rock, pop-rock, salsa-timba, jazz-funk, jazz-fusion. Гурт виступає в концертних залах України та за її межами, на різноманітних open airs. Лідерами колективу є Роман та Богдан Стецюки.

Cuttin' Edge Quartet«Cuttin’ Edge Quartet» (м. Київ)
«Cuttin’ Edge Quartet» український музичний гурт, створений у 2012 році.
Виконує авторську музику у жанрах jazz, fusion, funk, instrumental hip-hop.

Cклад гурту:
Олексій Шевченко гітара;
Ігор Бойчук труба, флюгельгорн;
Василь Григорчук   бас-гітара;
Артем Сидоренко – барабани.

Хмельницький муніципальний естрадно-духовий оркестр (м.Хмельницький)
Директор-художній керівник Тарас Безнюк, диригент Роман Чернюк.
Хмельницький муніципальний естрадно-духовий оркестр – професійний колектив, створений у 1993 році. Лауреат чисельних мистецьких конкурсів та фестивалів, учасник свят та урочистостей, зокрема: міжнародного конкурсу духової музики «Сурми-97» (м. Рівне),  міжнародного фестивалю духових оркестрів «Трускавець представляє» (м. Трускавець, 2000 р.), фестивалю на честь 10-річчя поріднених міст (м. Чеханов Польща, 2007 р.), міжнародного фестивалю духових оркестрів країн Європи та Африки (м. Гравелін, м. Сомюр, Франція, 2008, 2011 рр.), міжнародного фестивалю духових оркестрів( м. Свеце, Польща, 2013 р). У 2015 році на запрошення німецької сторони колектив брав участь у концертному турі «Berlin Tatoo». Оркестр є засновником відкритих фестивалів: духових оркестрів «Проскурівське дефіле» та джазової музики «Джаз-фест Поділля», які з 2005 року проходять у місті Хмельницькому.

Естрадний окестр поліціїЕстрадний оркестр Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області (м.Хмельницький)
Художній керівник – лауреат міжнародних конкурсів Віктор Шайда, диригент Володимир Сидорчук. Оркестр заснований у 1999 році. Це – професійний творчий колектив, відомий своїми виступами в Україні та за її межами.
У складі офіційних українських делегацій до Республіки Польщі оркестр провів концерти у польських містах – Варшаві, Кракові, Лодзі та інших. Крім того, колектив здійснив близько сотні концертних виступів у містах Франції та інших країн Європейського Союзу. У 2015 році оркестр взяв участь у концертному турі та фінальному шоу міжнародного військово-музичного фестивалю «Berlin Tatoo».

Обласний академічний симфонічний оркестрАкадемічний симфонічний оркестр Хмельницької обласної філармонії (м.Хмельницький).
Художній керівник та головний диригент заслужений діяч мистецтв України Сергій Леонов, диригент та аранжувальник – заслужений артист України Сергій Рабійчук.
Колектив створено у 2001 році. До його складу увійшли досвідчені музиканти та обдарована молодь випускники вищих мистецьких навчальних закладів. Репертуар представляє собою величезне нашарування музичних жанрів, стилів, напрямків і течій. Оркестр творчо співпрацював з диригентами: С.Раньєрі (м.Перуджа, Італія), Е.Вюрдінгером (м.Відень, Австрія), народним артистом України В.Сіренком (м.Київ), народним артистом України М.Дядюрою (м.Київ), народним артистом України, Героєм України М.Скориком (м.Львів), народним артистом України М.Балемою (м.Хмельницький), В.Вогелем (м.Нью-Йорк, США), Е.Монті (м.Рим, Італія), Й.Гамзоу (м.Лондон, Великобританія), С.Деллятті (м.Флоренція, Італія).

Free JamГурт “Free Jam(м. Хмельницький)
Гурт “Free Jam” створений у 2015 році музикантом мультиінструменталістом Віталієм Ковалем. Творча діяльність розпочалася з тріо:  лідер гурту Віталій Коваль (саксофон), Віталій Самолюк (фортепіано), Михальчишин Павло (гітара). Цим складом колектив виступав на різних майданчиках як у своєму місті, так і за його межами. Нещодавно до основного складу приєдналися Бабішин Володимир – барабани та Кучер Сергій басгітара. Колектив грає музику у стилях традиційного джазу та джазфанку з елементами джазроку. У репертуарі гурту є композиції власного аранжування відомих джазових стандартів та популярних джазфанкових гуртів, а також авторська музика, написана Віталієм Самолюком.

Проскурів-Сіті бендПроскурів – Сіті Бенд (м.Хмельницький)
Художній керівник та диригент Леонід Олійник.
Колектив створений на базі відділу духових та ударних інструментів Хмельницького музичного училища ім. Владислава Заремби. Студентський джаз-оркестр дав змогу молодим музикантам набути професійних навиків гри та ближче познайомитись з виконанням джазу та його стилістикою. Колектив є неодноразовим лауреатом обласних та всеукраїнських джазових фестивалів та конкурсів, бере активну участь у творчому житті міста та області.

Естрадний оркестр ХДШМ Біг-БендBigBand дитячої школи мистецтв (м.Хмельницький)
Керівник – лауреат міської премії ім. Б.Хмельницького, стипендіат міської та обласної рад Петро Максименко.
Оркестр розпочав свою творчу діяльність у 1996 році. У складі колективу  досвідчені музикантипрофесіонали та учні класу, що здобувають музичну освіту. Репертуар включає близько ста творів естрадної та джазової різнохарактерної музики. Колектив є учасником багатьох культурномистецьких заходів школи та міста,  переможцем фестивалівконкурсів, зокрема: фестивалюконкурсу «Джаз-фест Поділля – 2007» (І місце); регіонального туру фестивалю мистецтв України «Мистецьким перевеслом квітчаємо свій край» (2009 р.), фестивалю обдарованих дітей та молоді «Сузір’я перлин, 2013».

Ансамбль саксофоністів ХДШМАнсамбль саксофоністів дитячої школи мистецтв (м.Хмельницький)
Керівник – Петро Максименко, концертмейстерТетяна Кривенко.
Ансамбль саксофоністів створено на базі класу дерев’яних духових інструментів Хмельницької дитячої школи мистецтв з ініціативи викладача класу Петра Максименка. У репертуарі ансамблю твори сучасної, класичної, естрадної музики та джазові ансамблеві композиції. Колектив є постійним учасником концертних заходів школи та міста, а також переможцем фестивалівконкурсів, зокрема: обласного оглядуконкурсу ансамблів (2002 р. – диплом І ступеня), фестивалюконкурсу «Джаз-фест Поділля – 2007» ( І місце).

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s