Відкриття виставки фотографії “Проблиски” Вікторії Тимошенко (м.Суми)

vystavkaХмельницький музей-студія фотомистецтва запрошує на відкриття виставки фотографії “Проблиски” Вікторії Тимошенко (м.Суми), яке відбудеться 16 червня о 16:00.

Виставка «Проблиски» поєднує біля 50 фотографій, знятих переважно у 2013-2016 роках. Вони належать до різних жанрів (природа, міський пейзаж, портрет, натюрморт), але поєднані світловими або кольоровими акцентами, ефектами. Під дією раптово виникаючого з темряви світла перебувають ландшафти, рослини, люди, тварини, предмети. Виставка експонувалась у 2015 році в Сумах, зараз доповнена декількома новими роботами. 

Вікторія Тимошенко

 Народилась у 1976 році, мешкаю в Сумах, маю вищу освіту, працюю за спеціальністю,  яка не пов’язана з фотографією.

З фотоапаратом потоваришувала в підлітковому віці, після перерви (навчання та період появи доступної цифрової техніки) поглянула на це з іншого, мистецького, боку.

З 2009 року перебувала в лавах сумського міського фотоклубу «Імпульс», зараз — член фотоклубу «Позитив».

У 2012 році вступила до Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ).

Провела чотири персональні фотовиставки, брала участь у багатьох місцевих, національних та міжнародних фотовиставках. Маю дипломи та інші відзнаки у національних та міжнародних фотоконкурсах.

У моїх фотографіях переважають пейзажі, природа, діти, жанрові замальовки, портрети, елементи архітектури, натюрморти, але частіше жанри переходять один в інший, додаються елементи метафізики, концептуальність — і  фотографію важко віднести до конкретної категорії. Головне – побачити незвичайне в звичайному.

Фотографія для мене – це засіб пізнання життя. Це нові подорожі, знайомство з цікавими людьми, історією, традиціями, враження від чого я фіксую своєю фотокамерою.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s