Відкриття виставки фотографії “Піднебесна Україна” Юрія Літвиненка(м.Одеса)

Image00001Хмельницький музей-студія фотомистецтва запрошує на відкриття виставки фотографії “Піднебесна Україна” Юрія Літвиненка (м.Одеса), яке відбудеться 14 липня о 16:00.

Юрій Літвиненко народився у 1961 році. Живе в Одесі. Кандидат фізико-математичних наук. Фотограф Одеського національного академічного театру опери та балету и Одеської окремої авіаційної ескадрильї.

З 1999 року член одеського клубу фотографів «Фотон-2», з 2002 року — Національної спілки фотохудожників України (НСФХУ). Провів 3 персональні виставки. У 1995 році вийшла фотокнига «Кабанячі історії»,  у 2009 році — «Є місто», у 2010 році — «Одеська область». Переможець і призер національних і міжнародних фотовиставок.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Екстремальний фотограф. Спеціалізація: дикі тварини, коні, підводна зйомка і аерофотозйомка. Біля сотні польотів на різних літальних апаратах. Більше 300 годин у повітрі. Майстер-класи з екстремальної зйомки і художньої фотографії.

Виставка «Піднебесна Україна» складається з 50 фотографій, знятих з висоти. На противагу традиційному «відкриточному» пейзажу з його ілюзією тривимірного простору автор акцентує увагу на площинному графічному малюнку. Образні асоціації, посилені колористичними рішеннями і символікою, дозволили йому створити нову реальність, виразити своє особисте «Я». Чуттєва і інтелектуальна фотографія Юрія Литвиненка пропонує свої критерії естетики пейзажу. Образного бачення і мінімуму комп’ютерної обробки достатньо, щоб показати настрій і харизму будь-якого куточка Піднебесної України.

«Твої страви і твоє мистецтво не можуть подобатися всім: роби те, що вважаєш правильним, для  блага небагатьох. Подобатися занадто багатьом —погано». (Фрідріх Шиллер)

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s