У Хмельницькому презентували “Піднебесну Україну”

2016-07-14-05(1)У музеї фотомистецтва презентували виставку одеського фотографа Юрія Літвиненка. Усі знімки зроблені в польоті на висоті від одного до чотирьох тисяч метрів та виключно над територією України. Вони захоплюють та дивують, надихають та змушують поглянути на звичні горизонти з нової точки зору.“Я хочу показати духовність України. На сході говорять: “Небеса знають – Земля  може». Не потрібно кудись їхати, в нашій країні багато дивовижних місць. Є цікаві місцини. В небі все виглядає інакше тому моя задача – спровокувати емоції. Це не просто фотографії – це  образи, які я бачу”, – представляє свою фотовиставку Юрій Літвиненко.

2016-07-14-07

2016-07-16-10

Чуттєва та інтелектуальна фотографія автора пропонує свої критерії естетики пейзажу. Образного бачення та мінімуму комп’ютерної обробки достатньо, щоб показати настрій і харизму будь-якого куточка Піднебесної України. Це відзначили і представники спілки фотографів, присутні на виставці. За їх словами для того щоб зрозуміти, що намагався передати автор доведеться затриматися біля кожної фотографії. Для повноцінного сприйняття доведеться не лише розглядати образи потрібно звернути увагу на їх назви.

2016-07-14-09

Виставка працюватиме до 16 серпня у Хмельницькому музеї фотомистецтва,  що знаходиться за адресою: вул. Проскурівська, 56.
Джерело: http://khm.gov.ua

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s