Святковий концерт Хмельницької дитячої школи мистецтв до Дня міста

hdshm«585 років Хмельницький із романтичним настроєм». Під таким девізом 24-25 вересня проходили святкові заходи з нагоди  Дня міста. Хмельницький… дивний і неповторний. Місто, яке прекрасне в будь-яку пору року, і вдень і вночі, і в золотистих променях сонця, і в переливчастому сіянні вогнів.

Нас завжди манить краса рідного міста. Сьогодні воно – сучасне, з великими промисловими підприємствами і культурними закладами, зеленими парками, асфальтованими магістралями. І, мабуть, той хто народився і жив тут, може з гордістю сказати що він пишається Хмельницьким, містом яке увібрало  в себе буремну історичну долю нашої країни.

Хмельницький є невичерпним джерелом творчості та натхнення для музикантів, композиторів, поетів нашого краю. Свою любов до міста чудовою музикою висловлювали найкращі учнівські та викладацькі творчі колективи Хмельницької дитячої школи мистецтв, які протягом двох годин дарували  хмельничанам та гостям міста святковий та романтичний настрій. Серед них – «Ансамбль саксофоністів» керівник Петро Максименко, «Ансамбль трубачів» керівник Василь Ожеван, лауреат обласних та всеукраїнських конкурсів інструментальний ансамбль «Імпреза» керівник Лілія Горобець, лауреати обласних та всеукраїнських конкурсів фортепіанний дует «Контрасти», член спілки композиторів України Віталій Самолюк, лауреат обласних та міських конкурсів народний аматорський  ансамбль народних інструментів «Забава» керівник Юрій Созонюк, лауреат фестивалю «Джаз Фест Поділля» 2007, 2011, 2016 рр. «Естрадний оркестр ХДШМ» керівник Петро Максименко, зразковий ансамбль спортивного-бального танцю «Каскад» керівник Олена Фурман, ансамбль сучасного танцю «Шок-Денс» керівник Леся Крупельницька, зразковий дитячий фольклорний гурт «Берегиня» керівник Уляна Прокопишена. Учні образотворчого відділення брали участь у створенні художньої композиції «Дивосвіт романтичного Хмельницького».

Вітаємо Вас з Днем міста Хмельницького! Зичимо Вам усіляких гараздів, будьте красивими, здоровими і щасливими в нашому завжди молодому місті!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s