Сила незламного духу

cb_zhyva_knyga12 жовтня у центральній міській бібліотеці вчетверте відбулася акція «Жива бібліотека». Цього разу вона булаприсвячена Дню захисника України. «Книгами» на цей раз були кіборг, захисник Донецького аеропорту, «Вірний вовк», боєць батальйону «Айдар» Назарій Чепко; підполковник розвідувальної частини повітряних сил, єдиної частини в Україні та волонтер Світлана Абаєва. Атмосфера заходу була напрочуд дружня і невимушена.

cb_zhyva_knyga3
“Жива книга” – боєць батальйону “Айдар” Назарій Чепко

Гості бібліотеки – «книги» з цікавими життєвими історіями, які за покликом серця й виконуючи професійний обов’язок пішли боронити Батьківщину. Заслуговує безумовної поваги і захвату розвиток волонтерського руху в Україні. Це визначне соціальне явище об’єднало людей у спільному пориві самопожертви, взаємодопомоги, боротьби за життя наших захисників.

«Читачами» були постійні відвідувачі бібліотеки, а також студенти Хмельницького політехнічного коледжу – учасники гуртка патріотичного виховання.

«Було приємно спілкуватися з людьми, життєвим досвідом яких можна пишатися. Захід сподобався відкритим спілкуванням, доволі відвертим і дуже обміркованим», – своїми враженнями поділився читач Ігор Ткаченко.

cb_zhyva_knyga2
Волонтер Світлана Абаєва, мати героя України Олександра Абаєва

Долучилися присутні і до збору коштів на волонтерські потреби.

Сьогодні, коли над Україною нависла небезпека, повним ходом йде війна на Сході України, подібні зустрічі з захисниками територіальної цілісності нашої держави сприяють патріотичному вихованню молоді.

Неймовірні емоції викликав захід у постійної читачки бібліотеки Галини Сердечної, працівника Укрзалізниці: «Надто уже зачепила за серце доля волонтерки, син якої був поранений на Майдані. Саме це її й спонукало стати волонтером та допомагати захисникам. Зацікавила і розповідь учасника бойових дій в АТО, оскільки саме в цій частині служить дуже близький родич – зовсім молодий юнак. І надзвичайно цікаво знати думку більш досвідченого і старшого за віком щодо проходження служби у частині повітряних сил в такий нелегкий час для України».

До речі, кожен охочий може ознайомитися з книжковою виставкою «Вітчизну прославимо мужністю», яка експонується у читальній залі.

Джерело:http://cbs.km.ua/

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s