Проведення конкурсу «Рідна мова калинова» у Хмельницькій дитячій школі мистецтв

9 листопада о 16:00 в приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв відбудеться урочисте нагородження переможців першого  міського конкурсу-виставки творів образотворчого мистецтва «Рідна мова калинова». Ініціатори та організатори конкурсу – Управління культури і туризму Хмельницької міської ради,  Хмельницька дитяча школа мистецтв.

На виставці представлено понад 170 художніх робіт вихованців позашкільних спеціалізованих мистецьких навчальних закладів міста. Метою конкурсу є сприяння глибшому ознайомленню та вивченню молоддю спадщини української мови, залучення підростаючого покоління до збереження та розвитку культурної спадщини українського народу шляхом вивчення історії рідної мови, а також виховання почуття патріотизму, національної гідності та особистої відповідальності за майбутнє нашої Батьківщини. Конкурс проводиться до Дня української писемності і мови, Дня працівника культури та майстрів народного мистецтва.

Компетентним журі у складі провідних викладачів образотворчого мистецтва: Філіпович Наталії Володимирівни, Сніцар Зої Юріївни, Чебан Олени Миколаївни, Цвігун Алли Василівни,  Барабаш Марії Владиславівни, на чолі з головою журі – заслуженим художником України Гуменчуком Олександром Івановичем було проведено підсумки конкурсу та визначено  переможців.

Advertisements