На землі ми живем

koncert17 листопада в приміщенні Хмельницької дитячої  школи мистецтв відбувся концерт класу естрадного співу викладача Євгеньєвої Лідії Андріївни, приурочений творчості композитора-пісняра Олександра Рожанського під назвою «На землі ми живем».

Поціновувачі  пісенного мистецтва мали можливість не тільки насолоджуватись прекрасними піснями у виконанні учнів нашої школи, гостей – дуету «Коханий, кохана», але й познайомитись із самим Олександром Рожанським.

Олександр Рожанський – людина великої творчої душі, вулкан творчої енергії, який упродовж всього концерту випромінював зі сцени позитив, акомпонуючи та імпровізуючи юним артистам.

Тематика пісень Олександра Рожанського доволі різноманітна: про кохання, про любов до рідного краю та України, патріотичного та ліричного характеру. У концерті звучали пісні: «Це моя земля», «Радісна пісня», «Щасливе дитинство», «Мої лелеки», «Любисток», «Дух свободи», «Дарована земля» та інші.

Кажуть, що пісня – це сповідь душі. Тож Олександр Рожанський у своїх творах відкриває перед нами душу, свій багатий світогляд та бажання змінити цей світ на краще.

Багато цікавого з творчого та особистого життя Олександра Рожанського розповідала ведуча концерту – Олена Дудар, якій пощастило працювати разом з композитором упродовж двох років. В творчому тандемі вони провели значну кількість концертів для викладачів Тернопільського національного університету, що мали назву «Під знаком зодіаку».

В Олександра Рожанського багато творчих планів по створенню пісень, текстів, мелодій, і велике бажання, щоби українська пісня ширилася по всьому світу.

Дякуємо Олександру Рожанському за чудові пісні!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s