Обереги для наших захисників

oberig129 листопада в головному управлінні поліції відбулася вже 80-та ротація серед зведеного загону поліції Хмельницької області. Провести бійців в зону антитерористичної операції прийшли і учні Хмельницької дитячої школи мистецтв.

Впродовж декількох тижнів учні викладачів образотворчого відділення – Олени Чебан та Наталії Лісової старанно працювали над виготовленням оберегів для наших захисників. Це – дзвіночки та вишиті торбинки, всередину яких діти поклали іконку та листівку з щирими побажаннями швидкого та щасливого повернення.

Діти вірять, що традиційні символи, зображені на оберегах будуть захищати та оберігати бійців, зігрівати їх теплом дитячих рук. За активну громадську позицію, підтримку працівників поліції, які захищають територіальну цілісність та суверенітет України в зоні проведення антитерористичної операції завідуючій образотворчим відділенням Хмельницької дитячої школи мистецтв Поворознюк Світлані Миколаївні та учням школи була вручена подяка від ГУНП в хмельницькій області генерала поліції 3-го рангу М.О.Семенишина.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s