Святковий концерт з нагоди 30-річчя створення народного аматорського ансамблю українського фольклорного танцю «Гонта»

gonta129 листопада в центрі національного виховання учнівської молоді відбувся святковий концерт з нагоди 30-річчя створення  народного аматорського ансамблю українського фольклорного танцю «Гонта» центру національного виховання учнівської молоді.

Творча біографія колективу розпочалась у 1986 році, коли при будинку культури Хмельницького заводу «Термопластавтомат» хореографом Олександром Небесним було створено самобутню танцювальну групу українського народного танцю. Концерти «Гонти» одразу здобули популярність та визнання, бо відображали яскраві, магічні спектаклі з відтворенням глибокої народної культури українців.

gonta

Перший склад колективу переважно складався із молодих робітників заводу «Термопластавтомат», які стали за короткий час професіоналами своєї справи. Через короткий час ансамбль отримав звання «народного» колективу і до сьогодні блискуче підтверджує дане звання.

Колектив «Гонти» активно пропагує національну культуру не лише в Україні, побував з гастролями в Італії, Франції, Німеччині, Польщі, Іспанії, Португалії та інших країнах світу. На базі ансамблю була створена студія колективу, з якої найбільш обдаровані учні переходили в основний склад «Гонти».  За роки існування колективу його учасниками було до тисячі людей.

gonta2

До біографії колективу з часом долучались й інші керівники: Аркадій Волошин, з діяльністю котрого ансамбль пов’язує найбільше гастрольних поїздок, Людмила Мезенцева та Руслан Ремішевський. На сьогодні керівниками колективу є колишні учасники «Гонти» – Завірюха Ганна та Завірюха Іван.

gonta3

Змінюються мода, стиль, та незмінним залишається самобутність і жива сила народної творчості, яку пропагує народний аматорський ансамбль українського фольклорного танцю «Гонта» уже  тридцять років.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s