Святий Миколаю, приходь до нас з Раю

mykolaj_1З 14 по 20 грудня в приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв для дітей нашого міста відбудеться показ вистави «Святий Миколаю, приходь до нас з Раю»,  яка традиційно проходить в рамках благодійної мистецької  акції «Діти – для дітей».

mykolajВиставу зможуть подивитись не тільки діти загальноосвітніх шкіл, але й діти з малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти-сироти і діти, батьки яких є учасниками АТО.

Упродовж місяця велика театральна сім’я школи кропітливо готувалася, щоб оживити казкових героїв аби глядачі мали змогу потрапити у святкове зимове дійство.

Цьогоріч у виставі бере участь понад 150 учнів школи. Протягом тижня заплановано 15 вистав. Сценарист та режисер вистави – викладач театрального відділення, керівник зразкового театру-студії «Чарівна скринька» Анатолій Тітов.

Вистава не просто тішить малечу, а є справжнім уроком життєвої мудрості. Всі пристрасті вистави розвиваються навколо підготовки свята Миколая. Герої  святкового дійства розділені на добрих і злих. Нечисть влаштовує усілякі капості, аби зіпсувати свято. Але врешті добро, любов, турбота, віра у  дива та допомога ближньому перемагає темні сили. Та головне, що об’єднує дітей у це свято, це – мир, злагода та любов.

            Запрошуємо всіх у гості до Святого Миколая на свято казки!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s