Вчитель і учні – на шляхах до визнання

vystavkaЗакінчуючи цикл новорічних і Різдвяних свят,  19 січня у Хмельницькій дитячій школі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва відкрилася виставка «Вчитель і учні – на шляхах до визнання», на якій можна побачити твори живопису і графіки, виконані трьома професійними художниками. Експоненти – вчитель Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва Татарін Олег Федорович і два його колишніх учні – Мартинов Владислав і Леонець Ярослав, які вже мають диплом про закінчення Харківського художнього училища, але продовжують освіту на кафедрі станкового живопису Харківської державної академії дизайну і мистецтв.

За задумом вчителя, який викладає «рисунок», «живопис» і «композицію», його учні демонструють свої творчі надбання,  виконані переважно в реалістичній класичній манері: це постановочні роботи, які якнайкраще передають стан, настрій, особливості фігури моделей, що позують; узгоджені по формі, кольору натюрморти; яскраві етюди краєвидів, написаних на пленері. Такий підхід до виконання характерний саме для харківської живописної школи, яка у викладанні притримується академічної методи. Роботи ж самого О.Ф.Татаріна, виконані в різні роки, являють собою авторські пошуки в різних стильових напрямках, власне те, що характерне для зрілого майстра, який вже давно не обмежує себе у передачі власних вражень на полотні чи папері.

vystavka1

З експозицією виставки можна ознайомитись до 9 лютого 2017 року (виставкова зала Хмельницької дитячої школи образотворчого та декоративно – прикладного мистецтва  вул. Проскурівська, 65).

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s