То – Коляда, то – Дух Землі

kolyada4Гарним підсумком новорічно-різдвяних свят стало театралізоване дійство,яке відбулось в приміщенні Хмельницької дитячої школи мистецтв 19 січня. А підготували та провели його учасники зразкового фольклорного гурту «Берегиня» керівник Уляна Прокопишена та учні театрального відділення викладача Олени Лежанської.

Дійство поєднало в собі театралізовану постановку вертепу та відтворення на сцені народних традицій та обрядів. Глядача з першої хвилини захоплює магічний дух Коляди.

Святковий настрій панував в залі та сцені. Учасники дійства створили яскраві образи героїв вертепу. Кожен проникся святковим духом.

Колядування – найпоетичніше різдвяне дійство. Особливо зворушливі враження подарували наймолодші виконавці. Чи не кращим втіленням різдвяної радості є слова: «Ой, радуйся,земле, син Божий народився!» Радість набуває тут особливого національного колориту. Усі присутні в залі співали разом із артистами.

Все дійство промайнуло на одному диханні, надзвичайно яскраво, подарувавши всім незабутні враження, які кожен поніс у свої домівки.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s