Урок мужності та патріотизму

rajduga23 січня у Хмельницькій дитячій школі мистецтв “Райдуга” відбулась зустріч учнів та викладачів з учасниками бойових дій на Сході України  Михайлом Олійником та Валерієм  Сисом. Воїни розповіли дітям  про нелегкі бойові будні, умови життя військових та мирних жителів Сходу. Під час зустрічі було продемонстровано фото та відеоматеріал “Війна очима дітей”, підготовлений викладачем Галиною  Олійник.  Цікаві хвилюючі розповіді залишили в серцях почуття гордості за свій народ, за його захисників.

Такі уроки патріотизму   виховують моральні чесноти,  національну свідомість, сприяють формуванню громадянської позиції як одного з проявів духовності нації, дають можливість відчути особливу цінність миру і спокою у світі, важливість таких понять як милосердя, підтримка та співчуття.

Колектив школи зі словами вдячності вручив гостям жовтоблакитний прапор, на якому учні написали найщиріші побажання миру та перемоги. Прапор  бійці передадуть в зону бойових дій нашим захисникам. Сподіваємось,  він буде їх захищати та оберігати.

Слава Україні! Героям слава!

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s