Францу Петеру Шуберту – 220

koncert225 лютого в приміщені Хмельницької дитячої школи мистецтв відбувся тематичний вечір, присвячений творчості видатного австрійського композитора, одного з засновників романтизма в музиці Франца Петера Шуберта.

Творчий спадок композитора охоплює самі різні жанри. Ф. П. Шубертом було написано понад 600 вокальних композицій, дев’ять симфоній, а також велика кількість камерної та сольної фортепіанної музики.

Твори Шуберта до теперішнього часу не втратили популярності та є одними з відомих зразків класичної музики. Концертну програму підготували учні та викладачі класів: фортепіано, скрипки, флейти, хорового співу. Слухачі насолоджувались як сольними виступами, так і ансамблевими.

koncert1

У концерті звучали вальси, варіації, романси. Фортепіанний квартет викладів виконав дев’яту симфонію Шуберта. Між виступами артистів ведуча концерту, Любов Пономаренко, розповідала цікаві відомості з життя композитора. По закінченню вечора наші гості дякували за прекрасну музику та отриманні враження. Адже нічого так не хвилює та не насичує енергією почуттів, як МУЗИКА.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s