Добром забуте серце обігрійте

dmsh2_12 лютого учні та викладачі Хмельницької дитячої музичної школи №2 завітали до Хмельницького геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці з концертною програмою «Добром забуте серце обігрійте».

У концертній програмі брали участь: Звір Денис та Шачковський Владислав (духові інструменти, викладач Артур Манькевич, концертмейстер Катерина Звір), Бондарєва Анастасія (бандура, викладач Катерина Андрухова), Маєвська Анастасія та Маєвська Валерія (фортепіано, викладач Надія Корч). Приємні та чуйні хвилини слухачі отримали від вокальних творів, виконаних Гадиров Тетяною, Хоменко Мариною та вокальним ансамблем учнів старших класів вокально-хорового відділу (керівник Лілія Петрусь, концертмейстер Олена Прохніцька).

Теплу зустріч та змістовну цікаву програму для мешканців та працівників закладу організувала і провела завідуюча вокально-хоровим відділом школи Лілія Петрусь.

Адміністрація Хмельницького геріатричного пансіонату для ветеранів війни та праці висловила щиру подяку всім учасникам концерту та сподівання на нові теплі зустрічі.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s