Концерт-лекція у Хмельницькій дитячій школі мистецтв

koncert19 лютого в Хмельницькій дитячій школі мистецтв відбувся концерт-лекція для учнів загальноосвітніх шкіл нашого міста на тему: «Історія розвитку музичних інструментів: труби та сопілки.» Підготував концерт викладач музичного відділення Василь Ожеван разом із своїми учнями.

Учні Василя Васильовича беруть активну участь у загальноміських та шкільних концертних заходах, культурно-мистецьких та благодійних акціях. Вони стають переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, регіональних,обласних та міських фестивалів, конкурсів. Наявність яскравих виконавців дозволяє Василю Васильовичу створювати та урізноманітнювати нові форми ансамблів, працювати у супроводі фонограми.

koncert

Слухачами заходу були учні молодших класів. Ведуча концерту-лекції викладач музично-теоретичних дисциплін Лілія  Василюк розповідала про походження, розвиток та удосконалення духових інструментів. Маленькі глядачі познайомились з різновидами труб ( корнет, покет, труба).

У концертні програмі звучали твори в сольному та ансамблевому виконанні: «Скерцино» М.Трубай, «Весела мандрівка» Є.Пшемецького, «Артист естради» С.Джопліна, «Менует» А.Бертіні, «Казка» Г.Ліхнера, «Гуцулочка» В.Єльчанінова … На завершення всі учасники концерту виконали патріотичний твір «Одна єдина Україна».

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s