Хай живе любов!

koncert3 «Хай живе любов!». Під такою назвою 13 лютого в великій залі Хмельницької дитячої школи мистецтв відбувся святковий концерт, присвячений Дню закоханих.

Кохання – найбільша таємниця для людей, вона приходить зненацька і перевертає усе життя. Кохання не можна накопичувати, як гроші, але в той самий час кохання – найдорожчий у світі скарб. Кажуть, що не можна навчитися коханню. Нема для людських почуттів ні букварів, ані правил. Але виховувати силу почуттів – одне з найважливіших та найважчих мистецтв. Чудовими вчителями в цій нелегкій справі є музика, література, мистецтво.

koncert

Протягом півтори години глядачі насолоджувались романтичною поезією та піснями, чудовою музикою, яскравими танцями. І все тільки про любов. У фойє перед залом розташована виставка художніх робіт учнів до Дня св.Валентина. В концертній  програмі взяли участь учнівські та викладацькі творчі колективи  школи та окремі виконавці.

koncert1

У концерті звучала музика до кінофільму «Шербурзькі парасольки» Мішеля Леграна, Ф.Лей «Історія кохання», імпровізація на музику до кінофільму «Чоловік та жінка», романс «Очи чорные», А.П’яццоло «Віолентанго», А.Лавіньяк «Марш-галоп одинокого роялю», в’язанка українських народних пісень та інші твори.

koncert2

Сподіваємось, що наші глядачі отримали гарний настрій та приємні враження. Кохання – завжди диво. Навіть, коли здається, що дива нема, на нього сподіваються, у нього вірять. Тож, «ХАЙ ЖИВЕ ЛЮБОВ!».

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s