Єднаємо ритми сердець

koncert15 лютого у Хмельницькій  ДМШ №2 відбувся вечір ансамблевої музики під назвою «Єднаємо ритми сердець» присвячений до свята всіх закоханих – Дня святого Валентина.

До уваги глядачів був представлений різноманітний калейдоскоп вокальних та інструментальних ансамблевих колективів великих та малих форм: ансамбль бандуристів (керівник Ганна Цимбаліста), дует баяністів (керівник Юрій Созонюк), дует піаністів (клас викладача Таісії Мніци), квінтет сопілкарів та тріо трубачів (керівник Артур Манькевич, концертмейстер Катерина Звір), вокальний ансамбль «Родзинки» (керівник Ірина Гнаткова, концертмейстер Іоанна Барвік), вокальний ансамбль учнів вокально-хорового відділу (керівник Лілія Петрусь, концертмейстер Олена Прохніцька), дует піаністів у складі викладачів Андрія Герасимюка та Аркадія Герасимюка, інструментальне тріо у складі викладачів по класу гітари Олександра Карачуна і Олександра Крижанівського та Віталія Гаврилюка (ударні Інструменти).

koncert1

Завдяки професійному виконанню, слухачі мали змогу насолодитися мелодійними тактами блюзових мотивів у виконанні дуету піаністів (клас викладача Надії Корч), енергійними ритмами «Прикарпатського танцю» у виконанні зразкового ансамблю скрипалів «Елегія» (керівник Тетяна Стан, концертмейстер Андрій Герасимюк), ліричними наспівами народної пісні «Ой не світи місяченьку» у виконанні Довбіус Анастасії та інструментального ансамблю у складі Гаргай Каміли (скрипка), Віктора Довбіуса (контрабас) та Оксани Богданової (фортепіано).

Відвідуючи такі заходи, неможливо не закохатися у дивовижне звучання вокальних  творів та милозвуччя скрипки та бандури. Завдяки колективній співпраці викладачів та учнів школи глядачі поринули  у вир прекрасних композицій музичного мистецтва та отримали справжнє свято душі і серця. Адже музика, як говорив Михайло Глінка – ДУША НАША!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s