Відкриття виставки у Хмельницькій дитячій школі мистецтв

vystavka122 лютого в фойє Хмельницької дитячої школи мистецтв відбулось відкриття виставки учнів восьмого класу образотворчого відділення викладача Катерини Мазохи. На виставці були представлені художні роботи  з рисунку та живопису, які стали своєрідним віддзеркаленням творчого пошуку, певного етапу становлення майбутніх випускників.

Безперечно, творчість художника – це відображення його внутрішнього світу, пережитого досвіду. Кожен з нас бачить цей світ по-своєму. Учні виразили  своє бачення у власних роботах.

vystavka

На шляху до становлення художник проходить складний період пошуку і навчання. Кожне зусилля веде до вдосконалення і винагороджується результатом.

Для того, щоб збагатити та поглибити свої знання, вивчити та зрозуміти техніку, розвинути естетичний смак восьмикласники копіювали роботи видатного художника Вінсента Ван Гога. Знайомство з його творчістю дало можливість вивчити творчу манеру художника, спробувати поглянути на світ його очима.

vystavka2

Опорою в творчості митцям служить академічний рисунок та живопис. Знання, вміння та навички здобуті під час навчання у майбутньому допоможуть учням більш точно і яскраво відобразити свій внутрішній світ і власні творчі задуми.

На завершення, викладач побажала усім присутнім творчої наснаги і натхнення.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s