Ніжна «жива бібліотека»

cb_zhivabibl4Разом з лагідним подихом весни до центральної бібліотеки завітала ніжна «жива бібліотека». Цього разу «живими книгами» були чарівні жінки, які точно знають, як свої мрії втілити у реальність.

«Life» – артистка-скрипалька, телеведуча, волонтер, володар «Подільського Оскару» Майя Онищук увійшла в топ-25 «Успішних жінок Хмельниччини» 2014, 2015 рр. Саме ця жінка представляла дні України в Золотій королівській залі Сенату у Парижі.

cb_zhivabibl
«Жива книга» – Майя Онищук

«Кращий за професією 2016 р.», вчитель математики та інформатики гімназії №1 Оксана Ратушняк уособлювала книгу «Берегиня дитячого вогника допитливості та спраги знань».

cb_zhivabibl3
«Жива книга» – Оксана Ратушняк

Ірина Гакало або ж «Життя після життя». Підприємець, співвласник ТМ Насолода та мережі ресторанів «BEST RESTORAN GRUP» у м. Хмельницькому та Києві, освітянка – керівник першого християнського НВК «Мої обрії». А ще турботлива дружина, ніжна мама й бабуся, для якої з 2011 р. життя набуло нового сенсу і знову почалося з мрії служити Господу та людям. Людина року 2006 р., переможець ІХ Всеукраїнської премії «Жінка ІІІ тисячоліття » у 2016 р.

cb_zhivabibl2
«Жива книга» – Ірина Гакало

Наталя Паляниця справжній «Свіжий вітер в ефірі». Журналістка ТВ «Поділля-центр», ведуча програми «Під абажуром» переконана: «Найголовніше правило телеведучого: не можна зображати життя, потрібно жити тут і зараз – тоді тобі повірять».

cb_zhivabibl1
«Жива книга» – Наталя Паляниця

«Таке спілкування з «живою книгою», яке організовує бібліотека, дуже корисне і цікаве для кожного, а особливо для молодого покоління. Питання і відповіді наживо – це потрібне. Адже зараз молодь не звикла спілкуватися, друзів і співрозмовників, зазвичай, знаходять в Інтернеті», – зазначила Людмила Дитинник, директор бібліотеки Хмельницької гуманітарної педагогічної академії.

«Вразила відкритість співрозмовниці. Надзвичайно багато емоцій. Бажаю бібліотеці успіху, оскільки це дуже гарний проект», – поділилася враженнями Тетяна, студентка ХГПА.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s