Проскурів у Другій світовій війні: гіркота втрат і радість звільнення

muzei2З нагоди 73-ї річниці визволення міста Хмельницького від нацистських окупантів 22 березня у музеї Проскурівського підпілля відбувся урок мужності «Проскурів у Другій світовій війні: гіркота втрат і радість звільнення» за участі студентів та викладачів Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту.

Завідувач музею Баранюк Віта Василівна ознайомила усіх присутніх із трагічними подіями окупації Проскурова (нині Хмельницького), зародженням підпільно-партизанського руху, а також розповіла про героїчне визволення обласного центру від нацистів в ході проведення Проскурівсько-Чернівецької наступальної операції.

До всіх присутніх звернувся голова Хмельницької міської організації ради ветеранів України Садиков Гаптульмунір Мухамедович, який наголосив, що весна 1944 року стала знаменною в історії міста Хмельницького, адже 25 березня обласний центр було звільнено від нацистських окупантів. Також зазначив, що напередодні 73-ї річниці визволення міста Хмельницького від нацистів ми схиляємо голови перед загиблими в одній із найбільших в історії людства воєн, згадуємо загиблих визволителів нашого міста. Ми віддаємо данину поваги і любові ветеранам за їхній героїзм і жертовність.

muzei4

Під час заходу демонструвався документальний фільм «Звільнення Проскурова».

Завершився урок мужності музичним вітанням у виконанні учасниці народного ансамблю музики і пісні «Ретро» Хмельницького міського культурно-мистецького центру «Ветеран» Наталії Резнійчук. Також усі присутні оглянули експозицію музею Проскурівського підпілля.

muzei1

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s