І кожен фініш – це, по суті, старт!

kostenko21 березня, у Всесвітній день поезії в великій залі Хмельницької дитячої школи мистецтв відбулась літературно-музична  композиція, присвячена Дню народження видатної поетеси Ліни Костенко.

Захід підготувала та провела викладач та завідувач театральним відділенням Олена Лежанська. Літературно-музична композиція була побудована з окремих віршів поетеси, які читали учні театрального відділення. Вони поєднувалися зі звучанням фортепіано    – дуету викладачів у складі: Вікторії Бачинської та Ксенії Савчук, вокальними виступами викладача класу естрадного співу Ірини Лисициної та її учнів,  хореографічними постановками за участі зразкового ансамблю сучасного танцю «Фреш», керівник Юлія Шенькарук.

Ліна Костенко стала символом епохи, символом незламності й гордості українського духу, говорить простими словами і не потребує пафосу. Поезія Ліни Костенко романтична і палка, лірична і патріотична, ніжна і глибока. Її вірші сповнені відвертості та сили, її слова завжди резонують, завжди захоплюють якісь внутрішні пласти душі.

Вечір пройшов натхненно.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s