В небі в зоряній безодні, тонуть дзвони Великодні

1У Центрі  національного виховання учнівської молоді відбувся  ряд заходів присвячених  Великодню, де  діти ознайомилися з традиціями та звичаями українського  народу.

Одним із ключових заходів стали виставка гуртків «Малювання та ДПМ», керівник – Козак А.Д. та «Підготовка до школи», керівник – Трембач Д.С.  Даними роботами  вихованці Центру показати як свою майстерність так і  знання великодніх традицій нашого народу.

2

Також була проведена бесіда  на тему « Великдень. Недалечко червоне яєчко», у якій взяли  участь  учні  гуртка «Підготовка до школи» ЦНВУМ, керівник – Трембач Д.С.

3

Протягом двох днів у  ЦНВУМ були проведені майстер-класи з декоративно-прикладного мистецтва з писанкарства «В небі в зоряній безодні, тонуть дзвони Великодні» під керівництвом Козак А.Д., в яких  взяли участь діти, що навчаються  в закладі так і діти  мікрорайону Гречани.

4

На майстер-класі діти навчилися розписувати яйце у традиціях подільської писанки за допомогою воску, барвника та писачка, ознайомлюючись  із символами та  знаками української тематики.

5

Усі заходи були проведені у теплій та затишній атмосфері.

Запрошуємо усіх мешканців мікрорайону Гречани та усіх бажаючих відвідати нашу виставку  в Центрі національного виховання учнівської молоді.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s