Сучасний проскурівський детектив

1492110393Олександр Шелепало, подільський письменник, член Національної спілки журналістів України, презентував 13 квітня у центральній міській бібліотеці свою книгу «На кордоні ходять чорні пси».

Автор написав її через 10 років літературного мовчання. «Працюючи кореспондентом у газеті, не мав змоги писати книги, –  зауважив автор. – Півроку тому виникло бажання написати цікаву історію про боротьбу з агентурою Москви». Книга стала першим детективом, де події відбуваються на території Поділля.

Привітати Олександра Григоровича з виходом його книги прийшли колеги по перу.

«Цю книгу можна порівняти з класичними детективами. Вона захоплює і не відпускає читача до останньої сторінки», – зауважив подільський письменник Анатолій Ненцінський. – Детектив написаний легкою «шелепалівською» мовою. На кожному кроці читача чекає несподіванка».

«Я вітаю усіх з народженням справжнього майстра детективу. Повість читається дуже легко. Цікавий, іронічний, лаконічний сюжет, від якого не можливо відірватися. У майбутньому книга може стати сценарієм для сучасного українського кіно», – поділилася враженнями Світлана Кабачинська, власний кореспондент міжнародного тижневика «Дзеркало тижня».

Володимир Дмитрик, член Національної спілки журналістів України підкреслив те, що не кожен подільський літератор може похвалитися трьома-чотирма виданими прозовими творами і ще додав: «Сподіваюся, що саме Олександр Григорович стане класиком подільської літератури».

1492110533

Тираж книги складає тисячу книг. Частину з них автор передав бійцям на схід України, де вони користуються величезним попитом. Цей факт підтвердив волонтер Олександр Сиротін.

«Детектив – один найпопулярніших жанрів. Дуже приємно, що наші хмельницькі письменники пишуть детективні історії, де читач навіть у назвах вулиць знаходить схожість з містом Хмельницьким», – зауважила Світлана Прокопенко, головний спеціаліст управління культури і туризму Хмельницької міської ради.

Отже, книга вже є у центральній міській бібліотеці. Ми впевнені, що серце кожного читача буде шалено битися в очікуванні розв’язки цікавої детективної історії.

Зараз автор працює над продовженням роману. Незабаром його побачить світ.

Шелепало Олександр Григорович народився 25 квітня 1940 року в с. Глібів Новоушицького р-ну Хмельницької обл. у селянській родині. Закінчив Львівський політехнічний інститут (1961). Працював на інженерних посадах в обласному центрі, викладачем електромеханічного технікуму, кореспондентом обласної газети «Радянське Поділля», директором творчого об’єднання «Телеекран» обласної державної телерадіокомпанії «Поділля-центр». Автор багатьох публікацій у колективних збірниках сатири та гумору, місцевих та республіканських виданнях. Проживає у Хмельницькому. Член Національної спілки журналістів України.

Автор книг «Роздуми між перекурами»; «Гога і Магога»; «Найкращий вихід – смерть: Новий український детектив».

Використані фото з газети «Є»

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s