Пластика у лінії, площині і формі

hdshm119 квітня о 17.00 у  приміщені Хмельницької дитячої школи мистецтв відбулася чудова подія – відкрилася виставка художніх робіт учнів 5-го та 4-го класів відділення образотворчого мистецтва викладача Олени Чебан. Назва її «Пластика у лінії, площині та формі».

Зазвичай художники мовчать… Та сьогодні ми почули розповіді юних художників про свої роботи. На виставці представлені роботи з графіки, паперової пластики, дрібної скульптури, та декоративні пасхальні композиції. Тут переважно зображені сцени з грецьких легенд та міфів, де пластика лінії, плями,  крапки в поєднанні з ритмічним розташуванням розкривають,  створені дітьми образи. А ще – чудова паперова пластика, яка вносить у суворість  графіки веселості, яскравості кольору та простоти обраних сюжетів. Так, на контрасті поєдналися різні техніки, які доповнили одна одну, ще раз підкреслюючи гармонійність зображеного.

hdshm2

Учениця  Шваро Т.С. та Андрушка І.О. Колодій Ксенія дала змогу присутнім насолодитися  пластикою в танці, виконавши фрагмент з балету Дон Ки Хот. Також ми побачили чудову пластичну композицію з м’ячем , яку виконала Анна Дудник  –  учениця театрального відділення.

hdshm3

Розкрити багатогранний зміст пластики в мистецтві юним митцям допомогли учні театрального відділення викладача Олени Лежанської, які представляли грецьких муз: Мельпомену, Евтерпу та Терпсіхору у супроводі  Апполона. Їх міркування про пластику дали змогу зрозуміти присутнім, що пластика  в мистецтві – це не тільки архітектурне, скульптурне, музичне чи хореографічне поняття. Воно значно ширше та притаманне  всім видам мистецтва як то графіці, живопису, дрібній пластиці, творам декоративно-ужиткового мистецтва.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s