Звітний концерт Хмельницької дитячої музичної школи №3 з нагоди 25-річного ювілею

25zv25 квітня  відбувся ювілейний концерт Хмельницької дитячої музичної школи №3 з нагоди 25-річчя творчого шляху.

Вже 25 років поспіль викладачі допомагають дітям розкривати свій музичний талант, надають можливість побачити чудову творчу дорогу в світ музики, дарують своїм учням тепло, доброту, час і досвід, а головне – любов до мистецтва.

За роки існування школа стала справжнім осередком музичної культури в мікрорайоні «Озерна».

За роки становлення школи контингент учнів зріс до 430 чоловік, а викладацький колектив до 40 працівників, створювались нові відділи та класи зміцнювалась матеріальна база закладу.

25zv1

На даний час учнівська молодь  має можливість розвивати свої творчі здібності на відділах народних інструментів,  вокально-хоровому, фортепіанному, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, в класах скрипки, духових інструментів, естетичного розвитку, хореографії.

В ДМШ№3 працюють 15 учнівських та 7 викладацьких  колективів великих та малих форм , які демонструють свою майстерність у мистецьких заходах школи та міста.

Найбільш обдаровані учні школи беруть участь у конкурсах різних рівнів, олімпіадах, фестивалях та виставках.

За час існування школи  466 учнів отримали свідоцтво про  початкову спеціалізовану мистецьку освіту.

З нагоди святкування 25-річного ювілею Хмельницької дитячої музичної школи №3 присутніх привітали секретар Хмельницької міської ради  – Кривак Михайло Михайлович, начальник управління культури і туризму Хмельницької міської ради  – Ромасюков Артем Євгенійович, голова обласної організації профспілки працівників культури в Хмельницькій області  – Луценко Микола Олексійович, помічник депутата Верховної Ради України  С.Лабазюка – Ковальчук Сергій Андрійович, керівники закладів культури міста, керівники навчальних закладів мікрорайону (НВО №28, ДНЗ №29 «Ранкова зірка» та ДНЗ №59 «Боровичок») та представник  «ПриватБанк».

За високу майстерність, професіоналізм, активну пропаганду музичного мистецтва викладачі школи нагороджені грамотами та подяками управління культури і туризму Хмельницької міської ради, адміністрації школи та обласної організації профспілки працівників культури.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s